Olga Jeziorska

Olga Jeziorska

Instruktor medycyny estetycznej z 7-io letnim doświadczeniem zawodowym najpierw w charakterze balsamisty i dyplomowanego laboranta sekcyjnego, a następnie zabiegowca z zakresu medycyny estetycznej. Studiuje prawo medyczne.

Genialna znajomość ciała ludzkiego, ze wszystkimi jego tajemnicami, poparta zdanymi egzaminami z anatomii człowieka procentuje precyzją wykonywanych zabiegów.

Ponadto ukończyła ponad 30 kursów z zakresu medycyny estetycznej i coachingu, doradztwa medycznego, farmaceutycznego a także szkoleniowca i trenera. To wiedza teoretyczna poparta wieloletnią praktyką w zawodzie.

To umiejętności, wiedza uznane i potwierdzone przez takich specjalistów zawodu jak:

dr.hab. Anna Robak (prof. UWM w Olsztynie),

dr.n.med. Karolina Waleśkiewicz-Ogórek,

Maciej Panek

Wielokrotnie  zapraszana do programów telewizyjnych pokazujących na wizji zabiegi medycyny estetycznej. Wykonywała zabiegi w zakresie ginekologii estetycznej – wagina. Inny projekt telewizyjny       to  Metamorfozy – wykonywała zabiegi medycyny estetycznej w obrębie twarzy.

Za swoje osiągnięcia i umiejętności w 2019 roku jej firma otrzymała prestiżową nagrodę

WIKORIA 2019 znak jakości przedsiębiorstw.

2020 rok rozpoczęła otrzymaną nagrodą:

  • LWICE BIZNESU 2019
  • WIKTORIA za wspólną działalność z Magdaleną Godlewską
  • POLISH BUSSINESSWOMEN AWARDS

Te nagrody to potwierdzenie i uhonorowanie jej wysokich kwalifikacji i umiejętności.                               Z powodzeniem wykonuje zabiegi na terenie Wielkiej Brytanii, Niemiec czy Egiptu (w kairskiej klinice została zaproszona do udziału w indywidualnym szkoleniu – dzięki temu mogła porównać poziom zaawansowania technik w obu krajach). Instytut Jeziorska Med to przede wszystkim placówka szkoleniowa  prowadząca kompleksowe szkolenia i kursy doszkalające z medycyny estetycznej skierowane do kosmetologów i lekarzy a także placówka NZOZ wpisana do rejestru placówek medycznych.

Jej ścieżka kariery jest długa i różnorodna.

 

W latach 2006-2013 prowadząc własną firmę m. in. zarządzała biurem syndyka – do zakresu obowiązków należała dobra znajomość prawa upadłościowego i naprawczego, regularne kontakty z sędziami sądów gospodarczych i FGŚP.

W 2014 roku  rozpoczęła szkolenia z zakresu tanatokosmetologii, następnie balsamacji by zdobyć wiedzę, doświadczenie i umiejętności dyplomowanego laboranta sekcyjnego.

W latach 2014 – 2016 współpracowała (i nadal to czyni) z wieloma patologami w kraju i za granicą (m. in. Niemcy). W 2015 roku uczestniczyła w indywidualnym szkoleniu pod okiem uznanego w świecie medycznym patologa z Berlina.

Lata 2015 – 2018 to czas działalności także jako współautor w międzynarodowym Projekcie Little Star (Mała Gwiazda) promującego młode talenty. Pełniła prestiżową i odpowiedzialną funkcję zastępcy redaktora naczelnego  w czasopiśmie „Little Star – Mała Gwiazda”.

Współpraca z firmą ReProMa – to czas doświadczeń w zakresie nabywania umiejętności praktycznych w prowadzeniu szkoleń m.in. z zakresu coachingu, technik sprzedaży czy psychologii klienta.

W 2016 roku w ramach tej współpracy wyłania się Instytut OlgaMed. Działalność ta to zabiegi

a także szkolenia z zakresu medycyny estetycznej pod numerem R.I.S. 2.14/00368/2019.

W 2019 roku rozpoczyna samodzielną działalność już jako firma pod tą samą nazwą Instytut Olga Med i numerem R.I.S. 2.14/00106/2019.

W tych latach wielokrotnie brała udział w indywidualnych szkoleniach i wymianie wiedzy, umiejętności i doświadczenia także z lekarzami w Klinikach Medycyny Estetycznej Kairze w Egipcie.

 

Na początku 2020 roku została zmieniona nazwa na Instytut Jeziorska Med.