DERMAPEN

 

Dermapren to przełom w kosmetologii profesjonalnej. Zabieg spektakularnie zwiększa zawartość kolagenu, poprawiając poziom nawilżenia, napięcia, sprężystości, elastyczności i jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu. Świetnie sprawdzi się także przy usuwaniu blizn potrądzikowych, rozszerzonych porów a także rozstępów.

 

Przed samym zabiegiem okolica poddana zabiegowi znieczulana jest specjalnym kremem. Podczas zabiegu substancje czynne wprowadzane są w głąb skóry poprzez automatyczne nakłuwanie pulsujących mikroigieł. Są one wyjątkowo cienkie, co minimalizuje dyskomfort pacjenta. Po nakłuciach powstają powstają mikrourazy – pobudza to naturalne zdolności organizmu do regeneracji. Na tak przygotowaną powierzchnię naskórka nakładane są preparaty pielęgnacyjne, które mają szansę wniknąć w głębokie partie skóry dla spektakularnego efektu.

 

Po zabiegu należy unikać promieniowania słonecznego (także solarium) a także bardzo niskich i bardzo wysokich temperatur (intensywne zimno, sauna)

 

Efekt zwiększenia jędrności i bardziej napiętej skóry widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Dla najlepszych rezultatów warto poddać się 3-4 zabiegom wykonywanym co 3-4 tygodnie. 6-7 zabiegów polecamy w przypadku blizn potrądzikowych i rozstępów.

 

Wskazania: wiotka, starzejąca się skóra, utrata elsatyczności skóry, fotouszkodzenia skóry, blizny potrądzikowe, rozstępy, drobne płytkie zmarszczki, brzuszki pociążowe, odmładzanie dłoni

Uwaga: na kilka dni przed zabiegiem nie wolno przyjmować aspiryny, leków przeciwzapalnych i przeciwkrzepliwych

DERMAPEN: PROCEDURY I TECHNIKI ŁĄCZONE

Techniki łączone, to najszybszy i najskuteczniejszy sposób, aby zagęścić, odmłodzić a także przebudować skórę. Sprawdzają się świetnie tak samo w przypadku rozstępów, przebarwień i blizn potrądzikowych.

DERMAPEN + PEELINGI CHEMICZNE

DERMAPEN + PRODUKTY DO MEZOTERAPII

DERMAPEN + OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

 

Cena:

1 zabieg  od 350.00 PLN

Pakiet 5 zabiegów:  od 1400.00 PLN