Szkolenia

PROFESJONALNE SZKOLENIA, KURSY I WARSZTATY DLA KOSMETOLOGÓW, KOSMETYCZEK ORAZ LEKARZY I PIELĘGNIAREK.

 

Zajmujemy się prowadzeniem profesjonalnych szkoleń przeznaczonych dla kosmetologów, kosmetyczek, lekarzy, lekarzy stomatologów, pielęgniarek i położnych z całej Polski. Nasze kursy odbywają się w Łodzi i w Warszawie.

Wszystkie szkolenia realizujemy według najnowszych osiągnięć w medycynie estetycznej i regeneracyjnej.

Na naszych szkoleniach zdobędziesz  wiedzę na najwyższym poziomie zdobytą w atmosferze  pełnego zaufania i szacunku. Nauczymy Cię od podstaw nowych umiejętności z zakresu kosmetologii estetycznej, trychologii i medycyny estetycznej.

Każdy uczestnik odbywa naukę podawania preparatów na żywych modelkach. Wszystkie zabiegi wykonywane są pod okiem jednego lub dwóch certyfikowanych szkoleniowców.

Szkolenia są realizowane wyłącznie na atestowanych, certyfikowanych produktach, a na koniec każdego szkolenia kursanci otrzymują  certyfikaty w języku polskim, angielskim oraz świadectwo MEN honorowane w całej UE.

Zapraszamy Cię do zapoznania z Naszą szeroką ofertą szkoleń.  Już dziś dołącz do wspaniałego grona specjalistów świadczących swoje usługi na najwyższym poziomie.

 

 

Łączymy siły, a to wszystko dla Was. Do naszego wspaniałego teamu dołącza nie kto inny tylko sama Olga Jeziorska.

 

To kosmetolog, dietetyk, doradca medyczny i farmaceutyczny, trener rozwoju i biznesu, manager ds. edukacji i szkoleń, negocjacji i mediacji. Urodzony szkoleniowiec medycyny estetycznej o szerokim spektrum umiejętności własnych. Dla specjalistki z zakresu anatomii człowieka (która doświadczenie zdobyła, jako laborant sekcyjny), ciało ludzkie nie stanowi tajemnicy.
Jest zdobywczynią nagród polskie Lwice Biznesu 2019, Wiktoria znak jakości przedsiębiorstwa 2019 i 2020, Woman in the world awards 2020 w Londynie, Ambasador Dobrego Stylu 2022
Prowadzi szkolenia od poziomu podstawowego do Master Class.
Prywatnie mama cudownej dziewczynki.
Charyzma, perfekcja i cierpliwość Olgi to bezcenne atuty dobrego szkoleniowca… witamy w naszym zespole.

 

 

Obraz może zawierać: Magdalena Godlewska, zbliżenie

Obraz może zawierać: Magdalena Godlewska, w budynku

 

Mgr Magdalena Godlewska. Dyplomowana pielęgniarka, Trener Biznesu, szkoleniowiec medycyny regeneracyjnej.

Perfekcyjna w zabiegach medycyny estetycznej, posiada idealne wyczucie piękna i estetyki.

Prowadzi szkolenia od poziomu podstawowego do MasterClass.

Profesjonalistka z zakresu technologii żywienia. Doświadczony i uznany trycholog (zna się na włosach i radzi sobie z ich problemami). Prywatnie szczęśliwa mama wspaniałego chłopca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do zobaczenia

Jeziorska & Godlewska  Aesthetic Academy

 

 

 

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIECIE  SZKOLENIA Z ZAKRESU: