SUNEKOS 200 I 1200

 

SUNEKOS 200 I 1200 NOWOŚĆ W POLSCE!

 

SUNEKOS TO NOWY SYSTEM REGENERACJI MACIERZY POZAKOMÓRKOWEJ STOSOWANY W PROCESIE REGENERACJI SKÓRY. TO UNIKALNE, OPATENTOWANE POŁĄCZENIE KWASU HIALURONOWEGO Z SILNYM ZESPOŁEM AMINOKWASÓW.

A teraz prościej – Sunekos nie jest zwykłym wypełniaczem zmarszczek – stymuluje skórę do regeneracji oraz tworzenia nowych włókien kolagenu i elastyny. Proces ten nazywamy biogenezą skóry.

Ze względu na jego niesamowitą formułę, czystość i delikatność możemy go zastosować na KAŻDĄ okolicę skóry ,nawet – co jest nowością, na skórę powiek! Okolicę oczu, w celu likwidowania cieni pod oczami lub w celu wypełnienia doliny łez.

Właściwości Sunekos:
❌ zagęszczenie i ujędrnienie skóry
❌ poprawa elastyczności skóry,
❌ redukcja oraz wygładzenie zmarszczek i linii mimicznych,
❌ gębokie nawodnienie skóry,
❌ poprawa wyglądu blizn (w tym potrądzikowych) oraz rozstępów,
❌ poprawa kolorytu skóry

W JAKIM WIEKU MOŻNA STOSOWAĆ SUNEKOS?

Sunekos wykazuje wysoką skuteczność bez względu na wiek pacjenta, jednak należy pamiętać, że zawsze efektywniej jest zapobiegać, niż leczyć, dlatego u pacjentów do 40. roku życia uzyskamy w krótszym czasie lepsze rezultaty, podczas gdy starsi będą wymagali większej ilości zabiegów.

KIEDY WIDAĆ EFEKTY?

Dla osiągnięcia optymalnego rezultatu terapii ważne jest zrealizowanie zalecanej serii zabiegów.
Pierwszy naturalny efekt wolumetryczny widoczny jest zaraz po zabiegu. Na kolejne efekty rozświetlenia skóry, wygładzenia zmarszczek i ujędrnienia należy poczekać – pierwsze widoczne są po ok. 10 dniach.

 

 

ZAPISZ SIĘ NA ZABIEG.