Mezoterapia skóry głowy

Mezoterapia igłowa skóry głowy to idealny zabieg hamujący wypadanie włosów oraz różne typy łysienia zarówno u kobiet jak i mężczyn, który jednocześnie pobudza włosy do wzrostu, przyspiesza ich wzrost i poprawia kondycję. Polega na bardzo precyzyjnym podaniu w głąb skóry głowy wysokojakościowych koktajli zawierających składniki aktywne takie jak biotyna, minerały, witaminy z grupy B, cysteina (regeneruje włosy), tauryna (odpowiedzialna za jakość włosów), minoksydyl i deksapantenol (działanie przeciwzapalne), metionina (stymuluje wzrost włosów, reguluje procesy rogowacenia).

 

Systematycznie wykonywany zabieg stymuluje krążenie w mieszkach włosowych i syntezę kolagenu. Włosy rosną szybciej, są mocne i zdrowe, zwiększają swoją gęstość i grubość, a skóra głowy pozostaje nawilżona i zregenerowana. Pierwsze efekty można juz zobaczyć po kilku zabiegach. By uzyskać najlepsze rezultaty, warto wybrać serię 2-7 zabiegów w odstępie 10-14 dni, oczywiście po konsultacji z trychologiem.

 

Wskazania: wypadanie włosów, łysienie hormonalne, łysienie androgenowe, profilaktyka łysienia, słabe/zniszczone/wymagające odżywienia włosy, łojotok, sucha skóra głowy

 

W Instytut Jeziorska Med mogą Państwo skorzystać z następujących zabiegów poprawiających kondycję włosów:

  • zabieg detoksykacyjny
  • zabieg przeciwłuszczycowy
  • zabieg przeciwłupieżowy (w wersji podstawowej lub rozszerzonej)
  • zabieg przeciwłojotokowy
  • zabieg do wrażliwej skóry głowy
  • zabieg przeciw wypadaniu

 

Serdecznie zapraszamy też do zapoznania sie z ofertą DIAMOND HAIR THERAPY – terapią stosowaną przy problemach z wypadającymi/ przerzedzonymi włosami, łysieniem plackowatym, łojotokiem/łupieżem oraz łuszczycą.

 

Każdy z poniższych zabiegów składa się z minimum 3 kroków, łączących nowoczesne technologie w postaci elektrostymulacji i darsonwalizacji z wysokiej jakości preparatami trychologicznymi i mezoterapią igłową. Przed każdym zabiegiem wykonywany jest oczyszczający, enzymatyczny peeling tak, by przygotować skórę głowy do innowacyjnego pakietu zabiegowego.