DIAMOND OZON PUVA

Zabieg składa się z kilku etapów:
1. Peeling – na początku wykonany zostanie oczyszczający, enzymatyczny peeling, który ma na celu przygotowanie skóry głowy do zabiegu

2. Elektrostymulacja – jej celem jest powstrzymanie wypadania włosów. Dzięki zastosowaniu grzebienia Triada bodźce stymulacyjnie są skutecznie przekazywane do skóry głowy, co wpływa na poprawę ukrwienia komórek i skóry oraz umożliwia dostarczenie komórkom niezbędnych składników odżywczych. Regularne stosowanie elektrostymulatora wpływa na wmocnienie cebulek włosów, prawidłowy wzrost i pozwala włosom odzyskać naturalny blask.
3. Prądy D’Arsonvala – lecznicze mikroprądy do produkcji ozonu O3 przekazywane do skóry głowy przy użyciu urządzenia Derma Wand – mają one na celu mają m.in. przyspieszenie porostu włosów, regenerację i poprawę odżywienia cebulek, odzyskanie blasku i witalności włosów, leczenie łysienia plackowatego i łojotokowego, powstawanie nowych komórek, jak i pobudzanie starych. To także doskonałe rozwiązanie dla skóry głowy z problemami, ponieważ dzięki zabiegowi można zahamować produkcję łoju oraz bakterii przyczyniających się do powstania łupieżu, skutecznie walczyć z bakteriami i grzybami, które pojawiają się na skórze głowy przy rozmaitego rodzaju chorobach skóry głowy oraz złuszczać martwy naskórek.

4. Fototerapia – skuteczne rozwiązanie stosowane przy leczeniu łysienia plackowatego i łuszczycy. Dzięki terapii strumieniem światła 311 przy użyciu lampy PUVA – Medisun 80 poprawia się kondycja skóry głowy. Promieniowanie pobudza układ krwionośny, a naświetlana powierznia może wchłonąć i otrzymać więcej składników odżywczych, usuwając przy tym szkodliwe substancje.

 

 

 

Cena 130,00 PLN