DIAMOND MEZO STYMULACJA

Zabieg składa się z kilku etapów:
1. Peeling – na początku wykonany zostanie oczyszczający, enzymatyczny peeling, który ma na celu przygotowanie skóry głowy do zabiegu

2. Elektrostymulacja – jej celem jest powstrzymanie wypadania włosów. Dzięki zastosowaniu grzebienia Triada bodźce stymulacyjnie są skutecznie przekazywane do skóry głowy, co wpływa na poprawę ukrwienia komórek i skóry oraz umożliwia dostarczenie komórkom niezbędnych składników odżywczych. Regularne stosowanie elektrostymulatora wpływa na wmocnienie cebulek włosów, prawidłowy wzrost i pozwala włosom odzyskać naturalny blask.
3. Prądy D’Arsonvala – lecznicze mikroprądy do produkcji ozonu O3 przekazywane do skóry głowy przy użyciu urządzenia Derma Wand – mają one na celu mają m.in. przyspieszenie porostu włosów, regenerację i poprawę odżywienia cebulek, odzyskanie blasku i witalności włosów, leczenie łysienia plackowatego i łojotokowego, powstawanie nowych komórek, jak i pobudzanie starych. To także doskonałe rozwiązanie dla skóry głowy z problemami, ponieważ dzięki zabiegowi można zahamować produkcję łoju oraz bakterii przyczyniających się do powstania łupieżu, skutecznie walczyć z bakteriami i grzybami, które pojawiają się na skórze głowy przy rozmaitego rodzaju chorobach skóry głowy oraz złuszczać martwy naskórek.
4. Mikro nakłucia przy użyciu derma rolleru 0,5mm na powierzchni skóry głowy przed wprowadzeniem serum dopasowanego do przypadku.

 

Cena 150,00 PLN